FURNITURE / Chairs and Stools / Loungemöbel 15474110

nr 1547 4110

Loungemöbel

2 st fåtöljer + table, Claesson Koivisto Rune, "Bowie", för David Design. Oak, delvis genombruten rygg, stoppade sitsar med textilklädsel. Length: 72 cm. Width: 72 cm. Height: 34 cm, wear.

2 st fåtöljer + bord, Claesson Koivisto Rune, "Bowie", för David Design. Ek, delvis genombruten rygg, stoppade sitsar med textilklädsel. Längd: 72 cm. Djup: 72 cm. Höjd: 34 cm

Condition: slitage

Withdrawn

Monday June 12 2023
at 19:35:26